Kapēc Polaroid fotofilmā ir 8 kadri, nevis 10 kā senāk
Mirklī, kad bankrotēja Polaroid, beidzās arī fimu ražošana, kas nozīmēja, ka fotoaparātu lietotājiem drīz beigtos filmas. Īsi pēc bankrota pasuldināšanas daži apņēmīgi Polaroid fani radija Imposible projektu, tie atpirka vienu filmu ražošanas iekārtu no bankrotējušā Polaroid, diemžēl pārējās iekārtas tika iznīcinātas. Ņemot vērā, ka bankrota procedūra tāpat nebija ātra, līdz ar Polaroid bankrotu, bankrotēja arī daudzas ķīmijas ražotnes, kas ražoja ķīmiju tieši priekš Polaroid, tas nozīmē, beidzās arī šī ēra, ne velti joprojām īpašā cieņā ir TimeZero fotofilmas, kas ir daudz savādākas par jaunajām.
Imposible projekts uzsāka jaunu filmu ražošanu, jaunas ķīmijas meklējumus, lai izdotos atjaunot filmu ražošanu Polaroid kamerām. Meklējumi bija gari un laikietilpīgi, vecā ķīmija vairs nebija pieejama, bateriju pielāgošana un viss process noveda pie tā, ka fotokasetē (tās dimensijas mainīt nevar) ietilpst tikai 8 fotogrāfijas. Jā, jaunās fotofilmas ir nedaudz biezākas.
Joprojām šīs filmas tiek uzlabotas, piemēram melnbaltās filmas daudz ātrāk attīstās nekā krāsainās, tām nepieciešamas tikai piecas minūtes, savukārt vēl pirms pāris mēnešiem 2020 gadā, Polaroid (Imposible projekts lēnām pārņēma Polaroid vārdu), tika nomainīta ķīmija un bildes nupat ir palikušas daudz melnbaltākas nekā pirms tam, iepriekš varēja just vairāk sēpijas toņus. Attīstība notiek joprojām.
Lai būtu vieglāka skaitīšana, cik fotogrāfijas ir palikušas fotoaparātā ir jāpieņem vienkārši - Polaroid vintāža kamerām, ieliekot svaigu filmiņu kadru skaitītājs nostāsies uz 10, savukārt filmiņas beigsies, kad būs palicis cipars 2, savukārt jaunajām Polaroid kamerām - viss jau starta ir ieregulēts uz 8 kadriem.